ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ Ε.Ο.Ο.Α.

Κάντε κλικ εδώ για να μεταβείτε στην online βιβλιοθήκη της Ε.Ο.Ο.Α.

Click here for online access to the HFMC library

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

Μεγάλος χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

COSMOTE

COSMOTE

Χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

POLO CENTER

DIRECT ALPINE

DIRECT ALPINE

Χορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΧΟΡΗΓΟΙ ΑΓΩΝ. ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ

WILDSPORT

POLO

MAKAK

MAKAK

Xορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΜΥΘΙΚΟ ΒΟΥΝΟ

ΜΥΘΙΚΟ ΒΟΥΝΟ

Χορηγός της εκδήλωσης μνήμης του Δημήτρη Μπουντόλα, Λιτόχωρο, 27/5/2017

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Η επίσημη ιστοσελίδα του περιοδικού "Ελληνικό Πανόραμα"

Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»

Α/Α: 1
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 26-27/6/1993
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη (Συκεές)
Αθλητές: 56
Σύλλογοι/Κράτη: 15
Νικητές: Ν. Βουτυρόπουλος, Μ. Αναστασίου, Π. Σαραντάκος, Α. Δήμιζα, Σ. Τσιούτσιος, Β. Ζάντζου

Α/Α: 1
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 30-31/10/1993
Τοποθεσία: Πειραιάς (Καστέλλα)
Αθλητές: 57
Σύλλογοι/Κράτη: 10
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 8/5/1994
Τοποθεσία: Πειραιάς (Καστέλλα)
Αθλητές: 67
Σύλλογοι/Κράτη: 14
Νικητές: Δ. Στραβογένης, Μ. Αναστασίου, Π. Σαραντάκος, Α. Δήμιζα, Α. Σπανούδης, Θ. Γεωργάκα

Α/Α: 2
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 28-29/10/1994
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη (Συκεές)
Αθλητές: 43
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 29-30/4/1995
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Αθλητές: 55
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Κ. Ρούσσος, Α. Δήμιζα, Γ. Τσιούτσιος, Σ. Τσιούτσιος, Θ. Γεωργάκα

Α/Α: 3
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 13-14/5/1995
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη (Συκεές)
Αθλητές: 65
Σύλλογοι/Κράτη: 15
Νικητές:

Α/Α: 4
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 11-12/5/1996
Τοποθεσία: Γλυφάδα
Αθλητές: 70
Σύλλογοι/Κράτη: 18
Νικητές: Α. Θανόπουλος, Ι. Τσαούσης, Α. Δήμιζα, Δ. Τσιούτσιος, Ε. Γεωργάκα

Α/Α: 4
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 19-20/10/1996
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη (Συκεές)
Αθλητές: 41
Σύλλογοι/Κράτη: 13
Νικητές:

Α/Α: 5
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 14-15/6/1997
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη (Συκεές)
Αθλητές: 15
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές: Σ. Τσιούτσιος, Β. Ζάντζου

Α/Α: 5
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 4/10/1997
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 11
Σύλλογοι/Κράτη: 3
Νικητές:

Α/Α: 6
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 3/10/1998
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 36
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Π. Ζαφειριάδης, Β. Ζάντζου, Χ. Αγοραστούδης, Χ. Δανιήλ, Α. Καλαβρουζιώτης, Θ. Ζαχαροπούλου

Α/Α: 6
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 7/11/1998
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη (Συκεές)
Αθλητές: 38
Σύλλογοι/Κράτη: 11
Νικητές:

Α/Α: 7
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 15-16/5/1999
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 56
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Α. Θανόπουλος, Β. Ζάντζου, Χ. Αγοραστούδης, Χ. Δανιήλ, Χ. Στεργιάκου

Α/Α: 7
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 18/12/1999
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 53
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές:

Α/Α: 8
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 18/11/2000
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 33
Σύλλογοι/Κράτη: 11
Νικητές: Ι. Κομίτσας, Χ. Δανιήλ, Χ. Στεργιάκου, Κ. Ζαμπάς, Ε. Βακουφτσή

Α/Α: 8
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 2/12/2000
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 37
Σύλλογοι/Κράτη: 11
Νικητές:

Α/Α: 9
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 13/12/2001
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 39
Σύλλογοι/Κράτη: 14
Νικητές: Α. Θανόπουλος, Χ. Στεργιάκου, Χ. Δανιήλ, Β. Ρήγας, Θ. Ζαχαροπούλου, Ν. Μαργωμένος

Α/Α: 9
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 1/12/2001
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 46
Σύλλογοι/Κράτη: 10
Νικητές:

Α/Α: 10
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 2/11/2002
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 50
Σύλλογοι/Κράτη: 15
Νικητές: Κ. Μπράγκας, Χ. Στεργιάκου, Β. Παπαγεωργίου, Σ. Κερασίδου, Ξ. Χειμώνας, Θ. Ζαχαροπούλου & Α. Κοντογιάννη, Ν. Μαργωμένος

Α/Α: 10
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 16/11/2002
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 46
Σύλλογοι/Κράτη: 15
Νικητές:

Α/Α: 11
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 18/10/2003
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 50
Σύλλογοι/Κράτη: 13
Νικητές: Λ. Ντουρντουρέκας, Π. Γιούρη, Σ. Κερασίδου, Ξ. Χειμώνας, Θ. Ζαχαροπούλου, Η. Ρουμπέας

Α/Α: 11
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 1/11/2003
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 44
Σύλλογοι/Κράτη: 13
Νικητές:

Α/Α: 12
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 23/10/2004
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 48
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Α. Θανόπουλος, Χ. Στεργιάκου, Ξ. Χειμώνας, Θ. Ζαχαροπούλου, Π. Σωτήρης, Σ. Ηλιοπούλου, Α. Ζαχαρόπουλος, Κ. Βουλβουτζή

Α/Α: 12
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 6/11/2004
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 42
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές:

Α/Α: 13
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 15/10/2005
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 42
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές:

Α/Α: 13
Αγώνας: Κύπελλο «Αθανασίου Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 5/11/2005
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 40
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Ε. Μίχου, Κ. Ζαμπάς, Στ. Πατά, Γ. Μελενεκλής, Κ. Βουλβουτζή