ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ Ε.Ο.Ο.Α.

Κάντε κλικ εδώ για να μεταβείτε στην online βιβλιοθήκη της Ε.Ο.Ο.Α.

Click here for online access to the HFMC library

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

Μεγάλος χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

COSMOTE

COSMOTE

Χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

POLO CENTER

DIRECT ALPINE

DIRECT ALPINE

Χορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΧΟΡΗΓΟΙ ΑΓΩΝ. ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ

WILDSPORT

POLO

MAKAK

MAKAK

Xορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Η επίσημη ιστοσελίδα του περιοδικού "Ελληνικό Πανόραμα"

Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες

Α/Α: 1
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 4/4/1998
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 21
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 1
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 4/4/1998
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 28
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 1
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 5/4/1998
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αθλητές: 21
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές:

Α/Α: 1
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 4/5/1998
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 24
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές:

Α/Α: 1
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 3/5/1998
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 25
Σύλλογοι/Κράτη: 2
Νικητές:

Α/Α: 1
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 3/5/1998
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Αθλητές: 25
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 3/4/1999
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 11
Σύλλογοι/Κράτη: 3
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 4/4/1999
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 24
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 3/4/1999
Τοποθεσία: Σιάτιστα
Αθλητές: 25
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 24/4/1999
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 13
Σύλλογοι/Κράτη: 3
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 9/5/1999
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 20
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 25/4/1999
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Αθλητές: 19
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 13/5/2000
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 15
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 20/5/2000
Τοποθεσία: Λάρισα
Αθλητές: 18
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 13/5/2000
Τοποθεσία: Σιάτιστα
Αθλητές: 16
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 9/9/2000
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 16
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 9/9/2000
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 19
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 17/9/2000
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Αθλητές: 11
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 4
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 5/5/2001
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 15
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές:

Α/Α: 4
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 6/5/2001
Τοποθεσία: Σιάτιστα
Αθλητές: 20
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 4
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 29/4/2001
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Αθλητές: 8
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 5
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 13/4/2002
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 13
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 5
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 13/4/2002
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 45
Σύλλογοι/Κράτη: 8
Νικητές:

Α/Α: 5
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 14/4/2002
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Αθλητές: 20
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 6
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 12/4/2003
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 26
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 6
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 12/4/2003
Τοποθεσία: Ν. Αγχίαλος
Αθλητές: 38
Σύλλογοι/Κράτη: 8
Νικητές:

Α/Α: 6
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 20/4/2003
Τοποθεσία: Συκεές
Αθλητές: 20
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές:

Α/Α: 7
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 24/4/2004
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 37
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 7
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 25/4/2004
Τοποθεσία: Ν. Αγχίαλος
Αθλητές: 14
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 7
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 25/4/2004
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Αθλητές: 17
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 8
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 24/4/2005
Τοποθεσία: Βόλος
Αθλητές: 17
Σύλλογοι/Κράτη: 8
Νικητές:

Α/Α: 8
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 24/4/2005
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Αθλητές: 23
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές:

Α/Α: 8
Αγώνας: Περιφερειακοί (Διασυλλογικοί) αγώνες
Ημερομηνία: 23/4/2005
Τοποθεσία: Αχαρνές
Αθλητές: 17
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές: