ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ Ε.Ο.Ο.Α.

Κάντε κλικ εδώ για να μεταβείτε στην online βιβλιοθήκη της Ε.Ο.Ο.Α.

Click here for online access to the HFMC library

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

Μεγάλος χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

COSMOTE

COSMOTE

Χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

POLO CENTER

DIRECT ALPINE

DIRECT ALPINE

Χορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΧΟΡΗΓΟΙ ΑΓΩΝ. ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ

WILDSPORT

POLO

MAKAK

MAKAK

Xορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Η επίσημη ιστοσελίδα του περιοδικού "Ελληνικό Πανόραμα"

Συμμετοχή σε Διεθνείς Αγώνες (δυσκολίας – ταχύτητας)

Α/Α:
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 30/4-2/5/1993
Τοποθεσία: Innsbruck (Αυστρία)
Αθλητές:
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές: 2 παρατηρητές. Στην κατηγορία Κορασίδων 1: 1η Χ. Στεργιάκου

Α/Α:
Αγώνας: Παγκόσμιο Κύπελλο
Ημερομηνία: 27-29/8/1993
Τοποθεσία: Albena (Βουλγαρία)
Αθλητές:
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές: 2 παρατηρητές

Α/Α: 1
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 26-27/11/1994
Τοποθεσία: Birmingham (Αγγλία)
Αθλητές: 3
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Παγκόσμιο Κύπελλο
Ημερομηνία: 22-24/11/1996
Τοποθεσία: Kranz (Σλοβενία)
Αθλητές: 3
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Ευρωπαϊκοί Αγώνες Νέων
Ημερομηνία: 30/5-1/6/1997
Τοποθεσία: Dortmund (Γερμανία)
Αθλητές: 3
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 4
Αγώνας: Παγκόσμιο Κύπελλο
Ημερομηνία: 24-25/10/1997
Τοποθεσία: Praga (Τσεχία)
Αθλητές: 3
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 5
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 14-16/11/1997
Τοποθεσία: Imst (Αυστρία)
Αθλητές: 4
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές: Στον αγώνα ταχύτητας: 6η Β. Ζάντζου

Α/Α: 6
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 16-18/7/1998
Τοποθεσία: Moskow (Ρωσία)
Αθλητές: 3
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 7
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 13-15/11/1998
Τοποθεσία: Kranz (Σλοβενία)
Αθλητές: 3
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 8
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 3-5/9/1999
Τοποθεσία: Courmayeur (Ιταλία)
Αθλητές: 2
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 9
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 1-3/9/2000
Τοποθεσία: Amsterdam (Ολλανδία)
Αθλητές: 2
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 10
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 20-24/6/2001
Τοποθεσία: Imst (Αυστρία)
Αθλητές: 3
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 11
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 26-29/9/2002
Τοποθεσία: Caunteleu (Γαλλία)
Αθλητές: 4
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 12
Αγώνας: Ευρωπαϊκό Κύπελλο Νέων
Ημερομηνία: 8-10/11/2002
Τοποθεσία: Veliko Tarnovo (Βουλγαρία)
Αθλητές: 8
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 13
Αγώνας: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 17-21/9/2003
Τοποθεσία: Veliko Tarnovo (Βουλγαρία)
Αθλητές: 6
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 14
Αγώνας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων
Ημερομηνία: 21-22/8/2004
Τοποθεσία: Veliko Tarnovo (Βουλγαρία)
Αθλητές: 6
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 15
Αγώνας: Παγκόσμιο Κύπελλο
Ημερομηνία: 18-19/9/2004
Τοποθεσία: Marbella (Ισπανία)
Αθλητές: 6
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 16
Αγώνας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 18-19/9/2004
Τοποθεσία: Μόναχο (Γερμανία)
Αθλητές: 8
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές: