ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ Ε.Ο.Ο.Α.

Κάντε κλικ εδώ για να μεταβείτε στην online βιβλιοθήκη της Ε.Ο.Ο.Α.

Click here for online access to the HFMC library

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

Μεγάλος χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

COSMOTE

COSMOTE

Χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

POLO CENTER

DIRECT ALPINE

DIRECT ALPINE

Χορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΧΟΡΗΓΟΙ ΑΓΩΝ. ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ

WILDSPORT

POLO

MAKAK

MAKAK

Xορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Η επίσημη ιστοσελίδα του περιοδικού "Ελληνικό Πανόραμα"

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Α/Α: 1
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 14-15/3/1992
Τοποθεσία: Βέρμιο (3-5 Πηγάδια)
Αθλητές: 12
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές: Α. Τσούργιανης

Α/Α: 2
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 24/1/1993
Τοποθεσία: Βέρμιο (3-5 Πηγάδια)
Αθλητές: 16
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος

Α/Α: 2
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 14/2/1993
Τοποθεσία: Φαλακρό
Αθλητές: 11
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 4/4/1993
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 16
Σύλλογοι/Κράτη: 8
Νικητές:

Α/Α: 2
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 11/4/1993
Τοποθεσία: Βασιλίτσα
Αθλητές: 11
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 3/4/1994
Τοποθεσία: Βέρμιο
Αθλητές: 21
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος, Ι. Τσιλογεώργης (κατηγορία Παίδων)

Α/Α: 3
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 10/4/1994
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 15
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές:

Α/Α: 4
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 15/4/1995
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 9
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος

Α/Α: 5
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 25/2/1996
Τοποθεσία: Βίτσι
Αθλητές: 19
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος, Α. Χτενάς (κατηγορία Εφήβων)

Α/Α: 6
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 22-23/3/1997
Τοποθεσία: Βόρας
Αθλητές: 14
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος & Χ. Τίτας

Α/Α: 7
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 21-22/3/1998
Τοποθεσία: Όλυμπος
Αθλητές: 4
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος & Λ. Ανέστης

Α/Α: 8
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 20-21/3/1999
Τοποθεσία: Όλυμπος
Αθλητές: 7
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος

Α/Α: 9
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 5/3/2000
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 7
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος

Α/Α: 10
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 18/2/2001
Τοποθεσία: Βόρας
Αθλητές: 28
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος (Α κατηγορία), Α. Μαρουσούλης (Β κατηγορία), Μ. Αναστασίου (κατηγορία Γυναικών)

Α/Α: 11
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 17/3/2002
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 17
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος (Α κατηγορία), Α. Καμπουρόπουλος (Β κατηγορία)

Α/Α: 12
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 23/2/2003
Τοποθεσία: Τυμφρηστός
Αθλητές: 40
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος (Α κατηγορία), Β. Σιδέρης (Β κατηγορία), Ι. Δούνη (κατηγορία Γυναικών)

Α/Α: 13
Αγώνας: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ημερομηνία: 4/4/2004
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 24
Σύλλογοι/Κράτη: 8
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος (Α κατηγορία), Δ. Κοσιάρας (Β κατηγορία), Β. Σιδέρης (κατηγορία Εφήβων), Μ. Αναστασίου (κατηγορία Γυναικών)