ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ Ε.Ο.Ο.Α.

Κάντε κλικ εδώ για να μεταβείτε στην online βιβλιοθήκη της Ε.Ο.Ο.Α.

Click here for online access to the HFMC library

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ

Μεγάλος χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

COSMOTE

COSMOTE

Χορηγός δημιουργίας της βιβλιοθήκης Ε.Ο.Ο.Α

POLO CENTER

DIRECT ALPINE

DIRECT ALPINE

Χορηγός Ε.Ο.Ο.Α.

ΧΟΡΗΓΟΙ ΑΓΩΝ. ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ

WILDSPORT

POLO

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Η επίσημη ιστοσελίδα του περιοδικού "Ελληνικό Πανόραμα"

Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»

Α/Α: 1
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 11-12/3/1995
Τοποθεσία: Βασιλίτσα
Αθλητές: 15
Σύλλογοι/Κράτη: 8
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος

Α/Α: 2
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 18-2-1996
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 11
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος

Α/Α: 2
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 9-10/3/1996
Τοποθεσία: Όλυμπος – Όσσα
Αθλητές: 6
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 3
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 1-2/2/1997
Τοποθεσία: Βίτσι
Αθλητές: 20
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές: Α. Τσούργιανης, Α. Χτενάς (κατηγορία Εφήβων)

Α/Α: 3
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 2/3/1997
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 14
Σύλλογοι/Κράτη: 7
Νικητές:

Α/Α: 4
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 22/2/1998
Τοποθεσία: Βασιλίτσα
Αθλητές: 12
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές: Λ. Ανέστης

Α/Α: 4
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 8/3/1998
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 9
Σύλλογοι/Κράτη: 4
Νικητές:

Α/Α: 5
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 14/2/1999
Τοποθεσία: Τυμφρηστός
Αθλητές: 12
Σύλλογοι/Κράτη: 5
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος

Α/Α: 5
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 28/2/1999
Τοποθεσία: Δεν έγινε
Αθλητές:
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 6
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 13/2/2000
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 15
Σύλλογοι/Κράτη: 8
Νικητές: Λ. Ανέστης

Α/Α: 6
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 27/2/2000
Τοποθεσία: Δεν έγινε
Αθλητές:
Σύλλογοι/Κράτη:
Νικητές:

Α/Α: 7
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 28/1/2001
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 21
Σύλλογοι/Κράτη: 11
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος (Α κατηγορία), Ε. Μαστροθεόδωρος (Β κατηγορία)

Α/Α: 7
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 4/2/2001
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 20
Σύλλογοι/Κράτη: 11
Νικητές:

Α/Α: 7
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 25/3/2001
Τοποθεσία: Τυμφρηστός
Αθλητές: 11
Σύλλογοι/Κράτη: 6
Νικητές:

Α/Α: 8
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 10/2/2002
Τοποθεσία: Τυμφρηστός
Αθλητές: 21
Σύλλογοι/Κράτη: 9
Νικητές: Ι. Θεοχαρόπουλος (Α κατηγορία), Ι. Πολυζώης (Β κατηγορία)

Α/Α: 8
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 17/2/2002
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 19
Σύλλογοι/Κράτη: 9
Νικητές:

Α/Α: 8
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 24/3/2002
Τοποθεσία: Τυμφρηστός
Αθλητές: 16
Σύλλογοι/Κράτη: 9
Νικητές:

Α/Α: 9
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 5/1/2003
Τοποθεσία: Βασιλίτσα
Αθλητές: 25
Σύλλογοι/Κράτη: 12
Νικητές: Λ. Ανέστης (Α κατηγορία), Α. Κακαρίκος (Β κατηγορία), Χ. Μάρκου (κατηγορία Γυναικών)

Α/Α: 9
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 26/1/2003
Τοποθεσία: Τριγγία
Αθλητές: 26
Σύλλογοι/Κράτη: 9
Νικητές:

Α/Α: 9
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 9/3/2003
Τοποθεσία: Βέρμιο (Σέλι)
Αθλητές: 27
Σύλλογοι/Κράτη: 15
Νικητές:

Α/Α: 10
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 11/1/2004
Τοποθεσία: Πιέρια
Αθλητές: 31
Σύλλογοι/Κράτη: 11
Νικητές: Α. Παπαθανασόπουλος (Α κατηγορία), Β. Σιδέρης (Β κατηγορία), Α. Γουβιανάκη (κατηγορία Γυναικών)

Α/Α: 10
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 25/1/2004
Τοποθεσία: Παρνασσός
Αθλητές: 28
Σύλλογοι/Κράτη: 11
Νικητές:

Α/Α: 11
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 9/1/2005
Τοποθεσία: Φαλακρό
Αθλητές: 27
Σύλλογοι/Κράτη: 14
Νικητές: Α.ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (Α κατηγορία), Β. Σιδέρης (Β κατηγορία), Α. Γουβιανάκη (κατηγορία Γυναικών)

Α/Α: 11
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 23/1/2205
Τοποθεσία: Μαίναλο
Αθλητές: 27
Σύλλογοι/Κράτη: 13
Νικητές: Ι.ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (Α.ΑΝΔΡΩΝ) Β.ΣΙΔΕΡΗΣ (Β’ΑΝΔΡΩΝ)Α.ΓΟΥΒΙΑΝΑΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

Α/Α: 11
Αγώνας: Κύπελλο «Αθ. Λευκαδίτη»
Ημερομηνία: 6/2/2005
Τοποθεσία: Τυμφρηστός
Αθλητές: 26
Σύλλογοι/Κράτη: 13
Νικητές: Ι.ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (Α.ΑΝΔΡΩΝ) Β.ΣΙΔΕΡΗΣ (Β’ΑΝΔΡΩΝ)Α.ΓΟΥΒΙΑΝΑΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)